Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bargów

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Drzecin

Drzecin(Bargów + 25 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położone działki o powierzchni od 800 do 1.200 m w Drzecinie na nowym Osiedlu -. ok. 5 km od centrum Słubic. Działki zlokalizowane są na obszarze chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drzecin

Drzecin(Bargów + 25 km)

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka budowlana położona wśród lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury. To idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Cybinka

Cybinka(Bargów + 10 km)

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni 0,2825 ha, położony w malowniczej miejscowości Grzmiąca. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Kunowice(Bargów + 23 km)

153 000 zł900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubogoszcz

Lubogoszcz(Bargów + 17 km)

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy domu w budynku dwulokalowym położonym w miejscowości Lubogoszcz, gmina Maszewo (powiat krośnieński). Ta malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł23,47 m² 4 218,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania kawalerka w Ośnie Lubuskim. Powierzchnia 23,47 m2 ale można powiększyć o część strychu prace przygotowawcze już zostały podjęte celem urządzenia łazienki elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie(Bargów + 25 km)

4 700 000 zł8 322 m² 564,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetna lokalizacja na market spożywczy, firmę lub jako teren inwestycyjny pod zupełnie nową zabudowę np. budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Wygodny dojazd z dwóch stron działki, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamień

Kamień(Bargów + 25 km)

1 237 500 zł16 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla Inwestora Do sprzedaży grunt inwestycyjny położony na granicy Krosna Odrzańskiego i miejsowości Kamień. (1 km od Centrum Krosna Odrzańskiego) z przenaczeniem na budowę zespołu 12.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bargów

Bargów,lubuskie

195 000 zł130 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Sprzedam dom! Okolica malownicza wieś w gminie Torzym, w Puszczy Rzepińskiej; 35 km od granicy niemieckiej -słubice i Frankfurt nad Odrą. Łatwy dojazd - 2km od drogi wojewódzkiej 139,.